Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Gizlilik ve Güvenlik

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Üye bilgileri Makina Mühendisleri Odası (MMO) Yayınları içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve MMO Yayınları çalışanlarının ve görevlilerinin söz konusu müşteri bilgilerine erişimleri MMO Yayınları Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiş olup; müşteri bilgileri hukuki zorunluluk durumları haricinde hiç bir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.

Kişisel bilgileriniz (ad, rumuz, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve sadece MMO Yayınları'ndan azami faydayı sağlamanız amacıyla kullanılır.

İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz. Üyelikten ayrıldığınız an üyelik bilgileriniz silinir, MMO Yayınları tarafından kullanılmaz.

kitap.mmo.org.tr dan satın alırken kullandığınız kredi kartınız Bankanın Ödeme Sistemleri güvencesinde olup, MMO Yayınları veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.

MMO Yayınları, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.

MMO Yayınlarında yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz.

Kapat